Künye

İMTİYAZ SAHİBİ : Gönül CİFCİFLİ 

TR-UBC : ULUSLARARASI BASIN CEMİYETİ ( üyesi )

UHA Uni Haber Ajasnsı Samandağ Muhabiri

GENEL YAYIN YÖNETMENİ : Bülent  CİFCİFLİ

TR-UBC : ULUSLARARASI BASIN CEMİYETİ ( üyesi )

UHA Uni Haber Ajasnsı ANTAKYA Temsilcisi

mail : haber@arkasokakhaber.com

HABER MÜDÜRÜ : 

EDİTÖRLER :  Mehmet BÜYÜKDAŞ 

TR-UBC : ULUSLARARASI BASIN CEMİYETİ ( üyesi )

MUHABİR : Zehra CİFCİFLİ

UHA Uni Haber Ajasnsı Samandağ Muhabiri

EDİTÖRLER :

 

 

 

 

GİZLİLİK İLKELERİ 

www.arkasokakhaber.com’un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.arkasokakhaber.com’a aittir. www.arkasokakhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.arkasokakhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.arkasokakhaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.arkasokakhaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
 
PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.arkasokakhaber.com. However, sometimes the www.arkasokakhaber.com uses third parties to process your information. www.arkasokakhaber. comrequires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.arkasokakhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.arkasokakhaber.comwe sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.arkasokakhaber.com and its services. When you use www.arkasokakhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.arkasokakhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

 www.arkasokakhaber.com dijital gazete bünyesinde yer alan [2432.05] ve [2642.03] SSK Basın Sigortalılar hariç isimleri geçen çalışanlar, özel sektörlerde çalışan, iş sahibi veya emekli olup, Gönüllülük esasına göre fahri olarak görev yapmaktadır ve herhangi bir ücret karşılığı hizmet vermemektedirler.

İletişim Bilgileri

Firma Adı: arkasokakhaber.com

Adres: Kışla Saray Mahallesi Saray Caddesi Huri Apt. 30/ B Antakya/HATAY

Telefon: 0326 216 41 61

Fax: 0326 216 41 61

Cep: 0531 892 92 01

E-Posta:haber@arkasokakhaber.com

İletişim Formu
İsim Soyisim:
E-Posta Adresi:
Konu:
Mesajınız:
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

UHA TEMSİLCİLİĞİ

BİZE ULAŞIN

Telefon: 0531 892 92 01

Fax: 0326 216 41 61

E-Posta: haber@arkasokakhaber.com