MENÜ

DAHA GÜZEL BİR SAMANDAĞ İÇİN İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ.

Yayınlanma Tarihi : 30.11.2022 15:35 Bu haber 67 defa okundu

Samandağ Belediyesi çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Merkez mahallelerin yanı sıra, özellikle merkeze uzak mahallelerinde sorunları hızlı bir şekilde çözülüyor. 

Paylaş Paylaş Paylaş
DAHA GÜZEL BİR SAMANDAĞ İÇİN İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz öncülüğünde özellikle yıllarca ihmal edilen, merkeze uzak mahallelerdeki problemlerin ortadan kaldırılması için Samandağ Belediyesi'ne bağlı mobil ekipler eş zamanlı olarak çalışmalarını sürdürüyorlar. Ekipler dar yolları genişletirken bir yandan da yağmurlu havalarda yaşanacak olumsuzlukları önlemek için altyapı çalışmaları kapsamında drenaj bağlantıları, mazgal ve kanal açma çalışmalarına hız veriyor. DAHA GÜZEL BİR SAMANDAĞ İÇİN İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ.

Ekipler son olarak Karaçay Mahallesi'nde yıllardan beri ihmal edilen ve ihtiyaca cevap veremeyen Köprü Caddesi'nde  çevre temizlik ve yol genişletme çalışmaları, Tekebaşı Mahallesi'nde çevre temizlik ve yol genişletme çalışmaları, Çiğdede ve Cumhuriyet ve Yeni Mahalle'de kaldırım onarım ve çevre düzenleme çalışmaları, Gözene Mahallesi okul yolunda zemin iyileştirme ve çevre düzenleme çalışmaları, Yeni Mahalle, Cemal Gürsel, Çevlik Mahallelerinde alt yapı çalışmaları kapsamında drenaj bağlantıları ve mazgal yapım çalışmaları ile Yaylıca Mahallesi'nde büz döşeme çalışmaları, Kurtderesi Mahallesi'nde yol parke düzenleme ve temizlik çalışmaları gerçekleştiriyorlar.DAHA GÜZEL BİR SAMANDAĞ İÇİN İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ.

Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz yaptığı açıklamada; "Bütün mahallelerimize hizmet götürmeye ve özellikle yıllarca ihmal edilen yerlerdeki sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Ekiplerimiz hafta sonu da dahil olmak üzere ilçemizin her köşesinde büyük bir özveriyle çalışıyorlar. En kısa sürede ilçemizdeki bütün sorunları çözüme kavuşturacağız. Sahada büyük bir çaba gösteren çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hep birlikte Samandağ'ı hak ettiği noktaya getireceğiz.”  İfadelerini kullandı. DAHA GÜZEL BİR SAMANDAĞ İÇİN İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ.

Paylaş Paylaş Paylaş
Etiket : Samandağ Samandağ Belediye Av. Refik Eryılmaz
YORUMLARI GÖR
ÜYE YORUMLARI
Yorum yapabilmek için

Giriş Yap ya da Kayıt Ol