MENÜ

ÖĞRENCİLER TAŞUCU'NDAN GİRNE'YE 800 TL'YE BİLET BULABİLİYOR

Yayınlanma Tarihi : 18.09.2023 23:02 Bu haber 58 defa okundu

Türkiye’de belediye eliyle ilk uluslararası deniz yolcu taşımacılığı yapan HBB Hatay Deniz Otobüsü (HADO), Mersin Taşucu Limanı’ndan KKTC seferlerine devam ediyor.  

Paylaş Paylaş Paylaş
ÖĞRENCİLER TAŞUCU'NDAN GİRNE'YE 800 TL'YE BİLET BULABİLİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesinin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne başlattığı deniz otobüsü HADO, Arsuz Madenli Limanı’nın depremde zarar görmesi nedeniyle 28 Temmuz tarihinde Mersin şehir merkezinde bulunan Mersin İnternational Port Limanı’ndan seferlerine başlamıştı. HADO, KKTC seferleri artık Taşucu Limanı’ndan düzenlenmeye başlandı.ÖĞRENCİLER TAŞUCU'NDAN GİRNE'YE 800 TL'YE BİLET BULABİLİYOR

HADO SEFERLERİNDE SAATLER GÜNCELLENDİÖĞRENCİLER TAŞUCU'NDAN GİRNE'YE 800 TL'YE BİLET BULABİLİYOR

HADO seferleri,  Mersin Taşucu’ndan Girne’ye Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 11.00’de; Girne’den Taşucu'na ise Salı, Perşembe ve Pazar günleri 10.00’da gerçekleştiriliyor.

 

Öğrenciler 800 TL’den siviller ise 900 TL’den başlayan fiyatlarla biletlerini alarak seyahat edebiliyor. HADO yolcu taleplerine göre ilk 200 bilet için de ayrıca indirim uygulayabiliyor.

 

Vatandaşlara daha kolay,  konforlu ve uygun fiyatlara yolculuk yapma imkânı sağlanması amacıyla seferlerin Mersin Taşucu Limanı’ndan devam ettiğini belirten HADO yetkilileri, yolcuların check-in işlemleri için yolculuk saatinden 2 saat önce limanlarda ( Taşucu ve Girne )  hazır olmaları gerektiğini vurguladı.  

 

BİLETLER İNTERNETTEN TEMİN EDİLEBİLECEK

 

HADO ile seyahat etmek isteyen vatandaşlar biletlerini  https://bilet.rotamdenizcilik.com/online_bilet.php?s=1

adresinden temin edebilecek.

 

Paylaş Paylaş Paylaş
Etiket :
YORUMLARI GÖR
ÜYE YORUMLARI
Yorum yapabilmek için

Giriş Yap ya da Kayıt Ol