Serbest Dalış Rekortmeni Şahika Ercümen, Yayladağı’nda lise ve üniversite öğrencileriyle buluşup tecrübelerini aktardı.
![DALIŞ REKORTMENİ ŞAHİKA ENCÜMEN, YAYLADAĞI’NDA](/VyPicture/News/News-6516cc1e46d21.jpg.webp)
Gençlerin sorularını cevaplayan Ercümen, hayallerini gerçekleştirmek için hiçbir engel olmadığını belirtti.![DALIŞ REKORTMENİ ŞAHİKA ENCÜMEN, YAYLADAĞI’NDA](/VyPicture/News/News-6516cc1eca296.jpg.webp)
Karamağara bölgesinin dalış için uygun olduğunu belirten milli sporcu Serbest Dalış Rekortmeni Şahika Ercümen, sık sık bölgede dalışlar yaparak dünya rekorunu buradan ulaşacağını belirtti.![DALIŞ REKORTMENİ ŞAHİKA ENCÜMEN, YAYLADAĞI’NDA](/VyPicture/News/News-6516cc1f5734b.jpg.webp)
KARAMAĞARAYI DÜNYAYA TANITACAĞIZ![DALIŞ REKORTMENİ ŞAHİKA ENCÜMEN, YAYLADAĞI’NDA](/VyPicture/News/News-6516cc1fd388a.jpg.webp)
Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın ise; “Gençlerimizle buluştuk. Rutin olarak düzenlediğimiz "Gençlik Buluşmaları" etkinliğimizi Milli Sporcumuz Şahika Ercümen'in katılımıyla gerçekleştirdik. Gençlerimize yönelik oluşturduğumuz Dalış Akademisi projemiz hakkında bilgi verdik. Milli sporcumuzun Kara mağara da dalış yapması bölgenin tanıtımı açısından oldukça önemli. Bizlerde burada yapımına devam ettiğimiz dalış okulu ve beraberindeki projelerle dünyaya tanıtacağız.” Dedi.
Başkan Yalçın: “Ayrıca deprem döneminde desteklerini hiçbir aman esirgemeyen Milli sporcumuza birkez daha huzurlarınızda teşekkür ediyorum.” Diyerek sözlerini tamamladı.