MENÜ

HACIOĞLU: “100 ÇİFTİMİZİ YARIN EVLENDİRİYORUZ”

Yayınlanma Tarihi : 16.09.2023 01:01 Bu haber 34 defa okundu

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'taki depremlerden etkilenen Hatay'da, Reyhanlı Belediyemiz 100 nişanlı çifte toplu düğün yapmak için kolları sıvayarak, 100 çiftin çeyiz paketlerini dağıttı.  

Paylaş Paylaş Paylaş
HACIOĞLU: “100 ÇİFTİMİZİ YARIN EVLENDİRİYORUZ”

Reyhanlı Belediyesi, Türkiye Diyanet Vakfı, Mehir Vakfı, Mehir Aile Derneği, Hatay ve Konya müftülüklerinin başlattığı "Hatay Toplu Düğün Projesi"nde sona gelindi.HACIOĞLU: “100 ÇİFTİMİZİ YARIN EVLENDİRİYORUZ”

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, yarın gerçekleşecek düğün töreni için 100 çiftlerin çeyiz paketi dağıtımını gerçekleştirdi.HACIOĞLU: “100 ÇİFTİMİZİ YARIN EVLENDİRİYORUZ”

TÜM HALKIMIZI TOPLU DÜĞÜN TÖRENİMİZE BEKLİYORUZ

Çeyiz paketlerinin dağıtımını gerçekleştiren ekiple bir araya gelen  Başkan Hacıoğlu: “Reyhanlı Belediyesi, Konya Mehir Vakfı ve Hatay İl Müftülüğü ortaklığında gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz toplu düğün etkinliğimiz için bir aradayız. Bilindiği gibi hepimizi derinden etkileyen deprem felaketinin yaralarını sarma mücadelesi içerisindeyiz. Depremde hayalleri yıkılan gençlere umut olmak istedik. Bu vesile ile ihtiyaç sahibi 100 çiftimizi yarın evlendiriyoruz. Reyhanlı Belediyesi ve Hatay Müftülüğü ev sahipliğinde genç çiftlerimizin düğünlerini Sinan Yağmur’un sunumuyla Reyhanlı stadyumunda bir konser eşliğinde yapacağız. Tüm halkımızı toplu düğün törenimize bekliyoruz.” Diye konuştu.  

 

 

Paylaş Paylaş Paylaş
Etiket :
YORUMLARI GÖR
ÜYE YORUMLARI
Yorum yapabilmek için

Giriş Yap ya da Kayıt Ol