Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet YALÇIN yayladağı'nda hayvancılıkta yaşanan sıkıntılara çözüm üretmeye devam ediyor.
![YALÇIN 42 Aileye 882 Adet Damızlık Keçi Ve Teke Dağıtımını Yaptı.](/VyPicture/News/News-639afdc565cb6.jpg.webp)
YALÇIN; yayladağına Küçükbaş Hayvan Yetiştiriciliğinin sıkıntılarını görerek önüne geçmek için için Yayladağı İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından projelendirilen 42 aileye 882 adet damızlık keçi ve teke dağıtımını yaptı. ![YALÇIN 42 Aileye 882 Adet Damızlık Keçi Ve Teke Dağıtımını Yaptı.](/VyPicture/News/News-639afdc5b9ad8.jpg.webp)
Yayladağı İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından projelendirilen "Küçükbaş Hayvan Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi" kapsamında ilçede 42 aileye 882 adet damızlık keçi ve teke dağıtımını ![YALÇIN 42 Aileye 882 Adet Damızlık Keçi Ve Teke Dağıtımını Yaptı.](/VyPicture/News/News-639afdc61d765.jpg.webp)
Kaymakam Ömer Faruk Gökçe,![YALÇIN 42 Aileye 882 Adet Damızlık Keçi Ve Teke Dağıtımını Yaptı.](/VyPicture/News/News-639afdc64e350.jpg.webp)
İl Tarım ve Orman Müdürü Ergün Çolakoğlu ve![YALÇIN 42 Aileye 882 Adet Damızlık Keçi Ve Teke Dağıtımını Yaptı.](/VyPicture/News/News-639afdc6741a2.jpg.webp)
İlçe Kurum Amirleri ile birlikte gerçekleştirdi.![YALÇIN 42 Aileye 882 Adet Damızlık Keçi Ve Teke Dağıtımını Yaptı.](/VyPicture/News/News-639afdc6a168e.jpg.webp)
YALÇIN Projenin gerçekleştirilmesinde emeği geçen Milletvekili Sabahat Özgürsoy,a teşekkür etti.![YALÇIN 42 Aileye 882 Adet Damızlık Keçi Ve Teke Dağıtımını Yaptı.](/VyPicture/News/News-639afdc6cb659.jpg.webp)
![YALÇIN 42 Aileye 882 Adet Damızlık Keçi Ve Teke Dağıtımını Yaptı.](/VyPicture/News/News-639afdc6f1941.jpg.webp)